Hidrolik piston hassas ölçüler ve mükemmel sonuçlar için

Şimdi problemli pistonunuzun tamiri için hızlı ve sorunsuz bir çözüm buldunuz. Yağ kaçakları yapan pistonunuz yada ses yapan pistonunuz kontrol altında. Bizimle iletişime geçip tüm sorunlarınızı ilete bilirsiniz.

Mühendislik malzemeleri konusunda uzman ekibimiz sizlere piston konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Cnc Freze ve Cnc Torna ayrıca Universal araçlarımız size tüm imkanları sunacaktır.

Mil ve Yataklamada kullanılan malzemeler üretim esnasında mikron hassasiyetine dikkat edilerek yapılır, pistonlar özel çalışma koşullarına uygun tamir edilmelidir.

Motor millerinizi motorunuzun hassasiyetinde işliyoruz. Titreşimler ambelaya kalkışlar tüm çalışan organlara zarar verebilir, yataklama malzemeleri kullanırken ucuz olanı değil çalışma ömrü olarak seçilmelidir.

Rüzgaz tirbünlerinde bulunan dayanıklı hidrolik silindir pistonlar, Barajlar için düzenlenmiş kapak pistonları onarımı, köprülerdeki açıklık pistonlar, köprülerdeki kapalılık pistonları, zorlaştırılmış çalışma koşullarındaki tüm pistonlar tamir ve tadilatı mümkündür. Pres tipi hidrolik piston tamirleri.

Kusursuz taşlanmış ve kromlanmış pistonlarınız eskisinden daha dayanıklı, Özel kromlanmış malzemeler taşlanmış metaller ile bağlantılı olmalı sorunsuz pistonlar ve hidrolik piston tamirleri keçelerinde zamanla ömrünü kısaltır.

Ağır koşullarda çalışan endüstriyel hidrolik pistonlarınız, yenilenme sürecinde imal edilir. Çimento işletmelerinde, yük haddehaler, maden ve ocaklardaki yüklerdeki pistonlarınızı ve yataklarınızı tamir edebiliriz.

Siz yükünüzü kaldırmaya devam edin, problemlerinizi bizimle paylaşın, Damper, Kepçe, Yataklama pistonlarınız çözüm için emin ellerde. Özel keçe imalatı ve oring imalatı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hidrolik silindirlerin alanlarında bir tanesi de iş makinalarıdır.
Kepçe, Jcb, Cat, Volvo pistonları, kazı makinaları, hidrolik damper, çok kamyon ve araçları, inşaat ve yol makina hidrolik pistonları, hidrolik pistonlu platformlar, teleskobik silindir, seyyar vinçler, kaldırma platformları. lift pistonu, makaslı hidrolik pistonu lifti,

Kırılan millerinizin bire bir yenisi yada onarılıp eskisi gibi diyebileceğimiz sonuçlar elde edebiliriz. Siz hidrolik pistonunuzu getirin biz yenisini yapalım